Realizacje

zobacz co robimy

Portfolio – to możliwość poznania Naszych dokonań, doświadczeń oraz kompletu świadczonych usług.

Paper View
Projekty loga Perfect
Projektowanie ulotek Gdynia Hathor Spa
Druk katalogów Gdynia Dalton
Kreacja loga Solarium Malibu
Druk teczek Elnord
Drukarnia Trójmiasto Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle
Projektowanie sklepów internetowych Ideal dent
Drukarnia ulotek Gdynia Egain
Kalendarze Gdańsk Elpigaz
design Oak Holding
Tworzenie logotypu MALIBU TANNING SHOP

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję !

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | made by agencja reklamowa Gdynia