logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Drukarnia internetowa, druk offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, torby papierowe, katalogi. Specjalizujemy się w produkcji katalogów szytych oraz klejonych, gwarantujemy druk w najniższych cenach zachowując najwyższą jakość. Tworzymy strony internetowe, profesjonalne sklepy www, pozycjonowanie i późniejszą promocję oraz wsparcie marketingowe. Jako agencja Full Service posiadamy własne studio graficzne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowanych programistów.

Wspieramy biznes naszych Klientów. Projektujemy, drukujemy oraz tworzymy strony www.
Każdy nasz produkt jest umiejętnym połączeniem znajomości branży, przemyślanej kreacji oraz innowacyjnej technologii.

O nas

Jesteśmy kreatywnym zespołem, działającym na polskim rynku od 2008 roku.

Zajmujemy się reklamą w szerokim zakresie, od projektowania stron internetowych, poprzez poligrafię i reklamę zewnętrzną.

Co robimy

Naszym największym atutem jest doświadczony zespół i własny park maszynowy. Pozwala to nam w pełni kontrolować każdą kampanię reklamową. Jesteśmy agencją pełną kreatywnych specjalistów. Jeśli Twoja firma dopiero zaczyna to możesz liczyć na nasze doświadczenie, pomożemy i doradzimy odpowiedni model promocji.

Zajmujemy się reklamą w szerokim zakresie, od projektowania stron internetowych, poprzez poligrafię i reklamę zewnętrzną.

Znamy się

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych. W ofercie posiadamy również realizację sklepów internetowych oraz dedykowanych rozwiązań. Zrealizowane przez nas strony internetowe są innowacyjne oraz zgodne z aktualnymi trendami i standardami. Wykorzystujemy nowoczesne technologie:

Porozmawiaj z nami!