Segregatory

Druk offsetowy

Segregatory - organizacja dokumentów

Podstawowy i popularny produkt w każdym biurze - Segregatory A4 przeznaczone do przechowywania dokumentów. Segregator z nadrukiem reklamowym lub firmowym to prestiżowy produkt. Segregator może być pokryty folią błysk, mat lub folią satynową, jak również z elementami lakierowanymi lakierem UV wybiórczo. Produkujemy segregatory reklamowe z nadrukiem na okładce. Wykonujemy je 2 i 4 ringowe, dźwigniowe lub z systemem RADO o różnej szerokości grzbietu.

Segregatory z mechanizmem 2-ringowym, folia połysk 1/1, tektura o grubości 2,25 mm
Szerokość grzbietu: 41 mm (wkład 25 mm) 57 mm (wkład 40 mm)
25 szt 831 zł 847 zł
50 szt 985 zł 1000 zł
100 szt 1365 zł 1420 zł
250 szt 2580 zł 2785 zł
500 szt 3760 zł 3980 zł

Powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów projektu.

Nie jesteś pewny, czy Twój projekt jest gotowy do druku?

Skontaktuj się z naszym działem graficznym.

Jeśli natomiast nie masz materiałów, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny.

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2023 | made by agencja reklamowa Gdynia