logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Drukarnia internetowa, druk offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, torby papierowe, katalogi. Specjalizujemy się w produkcji katalogów szytych oraz klejonych, gwarantujemy druk w najniższych cenach zachowując najwyższą jakość. Tworzymy strony internetowe, profesjonalne sklepy www, pozycjonowanie i późniejszą promocję oraz wsparcie marketingowe. Jako agencja Full Service posiadamy własne studio graficzne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowanych programistów.

Banery i siatki mesh

trwały solwentowy druk wielkoformatowy

Baner wielkoformatowy to najbardziej popularny ekonomiczny materiał reklamowy. Druk jest bardzo odporny na blaknięcie, ścieranie i warunki atmosferyczne. Banery zgrzane i zaoczkowane, idealne do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.

Koszt produkcji banerów jest przygotowywany indywidualnie. Każdy baner w standardzie jest wzmocniony na brzegach oraz posiada oczka dla łatwego montażu. Druk jest odporny na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy najniższą cenę, zapraszamy do kontaktu: e-mail: biuro@trojwizja.pl / tel. +48 503-492-377 / tel. +48 533-338-007

Porozmawiaj z nami!