Smycze reklamowe

z dowolnym nadrukiem

Smycze reklamowe to wyjątkowy gadżet, ponieważ jest bardzo praktyczny, a dzięki temu pożądany. Można do niego przypiąć klucze, identyfikatory, czy telefon. Smycz standardowo zakończona jest metalowym karabińczykiem do kluczy, można jednakże dołączyć do niej praktycznie każdy rodzaj dostępnych akcesoriów.

Smycze z karabińczykiem metalowym
SMYCZE DWUSTRONNE - obie strony z nadrukiem w pełnym kolorze

Termin realizacji 4 dni robocze. Możliwy ekspres 2 dni + 15%

ilość/szerokość: 10mm 15mm 20mm 25mm
100 szt 258 zł 299 zł 310 zł 330 zł
200 szt 415 zł 450 zł 480 zł 510 zł
300 szt 520 zł 605 zł 630 zł 670 zł
>301 szt zapytaj o cenę - kontakt

Powyższe ceny są cenami netto za sztukę, projekt graficzny wykonujemy gratis.

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2024 | made by agencja reklamowa Gdynia