Rollupy – Stojaki reklamowe

systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze - rollup

Rollupy to uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzia prezentacji reklamowej. Są często stosowanym elementem wystawienniczym, który można w chwili obecnej spotkać prawie na każdym kroku. Rollup to bardzo praktyczna forma reklamy, idealna na targi, konferencje i inne wydarzenia. Rollup wykonany w naszej drukarni charakteryzuje się wysoką jakość materiału, na którym wykonany jest nadruk w wysokiej rozdzielczości zapewniający doskonałe odzwierciedlenie kolorów oraz ostrości grafiki.

Rollup to doskonały sposób na reklamę w biurze, na targach oraz konferencjach.

  • Druk odporny na działanie promieni UV
  • Zastosowanie typu Indoor / Outdoor
  • Druk wysokiej jakości
  • Wygodny w transporcie
  • Łatwy do przechowywania
  • Niewielki ciężar zestawu ( ok 3 kg )
  • Składany masz chowany w kasetę
  • Możliwość wymiany druku (grafiki)
  • Torba transportowa
  • Wielokrotnego użytku

Wybierz rodzaj stojaka

ROLLUP STANDARD
Szerokość:
sz: 85cm, wys:200cm
sz: 100cm, wys:200cm
1-3 szt 300 zł 350 zł
>4 szt wycena indywidualna wycena indywidualna

Powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów projektu.

Nie jesteś pewny, czy Twój projekt jest gotowy do druku?

Skontaktuj się z naszym działem graficznym.

Jeśli natomiast nie masz materiałów, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny.

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2024 | made by agencja reklamowa Gdynia