Wizytówki

Druk offsetowy | Druk cyfrowy

Wizytówki biznesowe

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to właśnie dzięki wizytówce nawiązujesz pierwszy kontakt z klientem. O tym czy taka forma reklamy jest skuteczna decyduje jakość wykonania wizytówki.  Dobór odpowiedniego materiału, uszlachetnienia i oryginalny projekt graficzny utwierdzą klientów w przekonaniu o wysokiej jakości usług Twojej firmy.

Dostępne opcje wizytówek:

Wysokiej jakości papier powlekany o wykończeniu satynowo-matowym.

Cennik druku:

Wizytówki
(90x50mm, 85x55mm) lakier offsetowy, kolor 4/4, papier kreda 350g
Rodzaj: standard +folia mat/błysk
dwustronnie
+folia mat
+lakier UV
dwustronnie
+folia mat
+lakier UV 3D
250szt 65zł 110zł 180zł 254zł
500szt 100zł 145zł 198zł 298zł
1000szt 135zł 220zł 291zł 332zł

Powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów projektu.

Nie jesteś pewny, czy Twój projekt jest gotowy do druku?

Skontaktuj się z naszym działem graficznym.

Jeśli natomiast nie masz materiałów, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny.

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2022 | made by agencja reklamowa Gdynia