Wizytówki

Druk offsetowy | Druk cyfrowy

Wizytówki biznesowe

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to właśnie dzięki wizytówce nawiązujesz pierwszy kontakt z klientem. O tym czy taka forma reklamy jest skuteczna decyduje jakość wykonania wizytówki.  Dobór odpowiedniego materiału, uszlachetnienia i oryginalny projekt graficzny utwierdzą klientów w przekonaniu o wysokiej jakości usług Twojej firmy.

Dostępne opcje wizytówek:

Wysokiej jakości papier powlekany o wykończeniu satynowo-matowym. Cennik druku:

Wizytówki

IlośćStandard:
 • papier kreda 350g
  Uszlachetnienie:
  • papier kreda 350g
  • folia mat lub połysk dwustronnie
  Uszlachetnienie:
  • papier kreda 350g
  • folia mat dwustronnie
  • lakier UV wybiórczo
  Uszlachetnienie:
  • papier kreda 350g
  • folia mat satyna dwustronnie
  • lakier UV wypukły 3D
  25070zł130zł185zł254zł
  500100zł155zł209zł298zł
  1000135zł220zł311zł353zł
  Powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają kosztów projektu.

  Nie jesteś pewny, czy Twój projekt jest gotowy do druku?

  Skontaktuj się z naszym działem graficznym.

  Jeśli natomiast nie masz materiałów, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny.

  Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

  Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

  Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

  Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

  ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
  wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2024 | made by agencja reklamowa Gdynia