logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Drukarnia internetowa, druk offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, torby papierowe, katalogi. Specjalizujemy się w produkcji katalogów szytych oraz klejonych, gwarantujemy druk w najniższych cenach zachowując najwyższą jakość. Tworzymy strony internetowe, profesjonalne sklepy www, pozycjonowanie i późniejszą promocję oraz wsparcie marketingowe. Jako agencja Full Service posiadamy własne studio graficzne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowanych programistów.

Folia samoprzylepna

trwały solwentowy druk wielkoformatowy

Nasze naklejki wyróżniają się najwyższą jakością, druk na foliach samoprzylepnych z wielokolorowym trwałym nadrukiem solwentowym lub offsetowym w zależności od nakładu oraz wielkości naklejki. Efektownie zaprojektowane naklejki, np naklejki okrągłe, staną się bez wątpienia doskonałym nośnikiem informacji o firmie. Drukujemy również naklejki personalizowane na różne uroczystości np. etykiety na wesela, chrzciny, urodziny. Możemy wykonać naklejki wycinane według wykrojnika, nacinane w dowolny kształt. Naklejki mogą dodatkowo być:

  • zafoliowane folią matową lub błyszczącą,
  • wycinane lub nacinane z wykrojnika.

Oferujemy również naklejki z laminatem podłogowym, które wykorzystuje się głównie w sklepach, biurach i centrach handlowych.

Koszt produkcji banerów jest przygotowywany indywidualnie. Każdy baner w standardzie jest wzmocniony na brzegach oraz posiada oczka dla łatwego montażu. Druk jest odporny na warunki atmosferyczne. Gwarantujemy najniższą cenę, zapraszamy do kontaktu: e-mail: biuro@trojwizja.pl / tel. +48 503-492-377 / tel. +48 533-338-007

Porozmawiaj z nami!