Folia samoprzylepna

wlepki, reklama na witryny, szyldy reklamowe

Naklejki, folia samoprzylepna

Nasze naklejki wyróżniają się najwyższą jakością, druk na foliach samoprzylepnych z wielokolorowym trwałym nadrukiem solwentowym lub offsetowym w zależności od nakładu oraz wielkości naklejki. Efektownie zaprojektowane naklejki, np naklejki okrągłe, staną się bez wątpienia doskonałym nośnikiem informacji o firmie.

Naklejki, folia samoprzylepna

Drukujemy również naklejki personalizowane na różne uroczystości np. etykiety na wesela, chrzciny, urodziny. Możemy wykonać naklejki wycinane według wykrojnika, nacinane w dowolny kształt. Naklejki mogą dodatkowo być:

  • zafoliowane folią matową lub błyszczącą,
  • wycinane lub nacinane z wykrojnika.

Oferujemy również naklejki z laminatem podłogowym, które wykorzystuje się głównie w sklepach, biurach i centrach handlowych.

Nie jesteś pewny, czy Twój projekt jest gotowy do druku?

Skontaktuj się z naszym działem graficznym.

Jeśli natomiast nie masz materiałów, przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny.

Zapewniamy druk zarówno wysoko jak i nisko nakładowy, oferujemy druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy. Pracujemy na własnych maszynach oraz posiadamy własną pracownię graficzną. Zawsze jesteśmy w stanie rzetelnie doradzić rodzaj reklamy lub promocji. Drukuje w najniższych cenach ulotki, katalogi, foldery, akcydensy firmowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem grafiki i przygotowaniem do druku (DTP). Każde zlecenie jest starannie analizowane i przemyślane by jakość naszych projektów była na najwyższym poziomie. W zakresie identyfikacji wizualnej tworzymy loga, logotypy, pojedyncze znaki jak i pełne opracowania graficzne wchodzące w skład Księgi Logo (Corporate Identity).

Kluczowym wyznacznikiem naszej oferty projektowania stron www jest zdecydowanie kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nowoczesna strona internetowa to jednocześnie prezentacja firmy i oferty, sposób komunikacji z klientami i zaawansowane narzędzie sprzedaży. Dysponując własną dobrze zaprojektowaną stroną, firma otrzymuje potężne narzędzie do budowy marki, promocji usług i towarów. Zdobędziesz nowych klientów, wyprzedzisz konkurencję ! Projektujemy strony internetowe, projektujemy i budujemy sklepy www, naszym celem jest stowrzenie wyróżniającego się projektu. Strony intenretowe to obowiązkowe firmowe wizytówki zbuduj z nami Twoją nową stronę www.

Wszystkie strony internetowe zaopatrujemy w system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom.

ZNAJDŹ NAS NA MAPIE
wszelkie prawa zastrzeżone 2008 - 2024 | made by agencja reklamowa Gdynia