Znak
Prosty do rozpoznania i możliwy do zastosowania w różnych skalach.
Branding / projektowanie logo
Budujemy charakter marki, który da się konsekwentnie przenieść na wizytówkę, opakowanie, stronę, samochód i każdy kolejny punkt kontaktu z klientem.
Logo to początek
Logo jest skrótem. Marka powstaje z tego, jak firma mówi, wygląda i zachowuje się w kolejnych materiałach. Dlatego projektujemy system, a nie samotny obrazek.
Dobry system nie ogranicza. Daje jasne zasady, dzięki którym nowa strona, katalog czy reklama wyglądają jak część tej samej firmy.
Prosty do rozpoznania i możliwy do zastosowania w różnych skalach.
Kroje i hierarchia, które budują własny rytm komunikacji.
Paleta działająca w druku, internecie i oznakowaniu.
Warianty, pola ochronne i przykłady prawidłowego stosowania.
Proces bez konkursu piękności
Nie zaczynamy od wyboru ulubionego koloru. Najpierw poznajemy firmę, odbiorców i miejsce, które marka ma zająć na rynku.
Rozmowa, materiały, konkurencja, odbiorcy i cele biznesowe.
Osobowość marki, język wizualny i kryteria oceny projektu.
Znak, typografia, kolorystyka oraz sprawdzenie w realnych zastosowaniach.
Pliki, zasady użycia i materiały potrzebne do startu lub rebrandingu.
Identyfikacje w praktyce
Zakres dopasowany do etapu firmy
Nazwa, logo, podstawowa identyfikacja i zestaw materiałów potrzebnych na początek.
Porządkujemy znak bez utraty tego, co klienci już rozpoznają.
Nowe pozycjonowanie, język wizualny i system dla firmy, która wyrosła ze starego wizerunku.
Czytelna dokumentacja pozwalająca poprawnie rozwijać komunikację przez kolejne lata.
Najczęstsze pytania
Tak. Zakres może obejmować sam znak z podstawowymi zasadami użycia albo pełny system identyfikacji wizualnej rozwinięty o materiały firmowe i reklamowe.
Zakres plików ustalamy przed rozpoczęciem. Standardowo przygotowujemy wersje do druku i internetu, warianty kolorystyczne oraz opis najważniejszych zasad stosowania znaku.
Tak. Najpierw oceniamy, co warto zachować ze względu na rozpoznawalność, a następnie proponujemy lifting lub pełny rebranding.
Tak. Projekt możemy od razu rozwinąć na wizytówki, papier firmowy, teczki, katalogi, oznakowanie, social media i stronę internetową.
Porozmawiajmy o projekcie
Napisz, co tworzysz, dla kogo i na jakim etapie jesteś. Dobierzemy zakres od samego logo po pełną identyfikację i wdrożenie materiałów.
Bez formularza
biuro@trojwizja.pl