logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Drukarnia internetowa, druk offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, torby papierowe, katalogi. Specjalizujemy się w produkcji katalogów szytych oraz klejonych, gwarantujemy druk w najniższych cenach zachowując najwyższą jakość. Tworzymy strony internetowe, profesjonalne sklepy www, pozycjonowanie i późniejszą promocję oraz wsparcie marketingowe. Jako agencja Full Service posiadamy własne studio graficzne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowanych programistów.

TEAKTAK – drewno tekowe

Zobacz stronę

TEAKTAK – Drewno tekowe

Firma TEAKTAK oferuje luksusowe egzotyczne drewno pokładowe. Drewno tekowe posiada wymagane certyfikaty, oraz jest najwyższej jakości. Główny magazyn znajduje się w Dubaju, drewno może być również przygotowane na specjalne zamówienie Klienta.

Drewno tekowe od czasów prehistorycznych wykorzystywano do konstrukcji statków i ich wyposażenia, a później także do budowy wagonów kolejowych. Używane jest także w meblarstwie, szczególnie do budowy mebli łazienkowych i kuchennych, także do wykładania podłóg i ścian w narażonych na wilgoć pomieszczeniach. Drewno tekowe jest bardzo trwałe, zachowały się sprzęty z niego wykonane ponad 1000 lat temu.

ZAKRES PRAC

Naszym zadaniem było stworzenie wyróżniającej się, luksusowej oraz przyjemnej dla oka strony internetowej.
Strona jest zarządzana przez przyjazny system CMS. Zapewniliśmy również wydajny hosting.

TECHNOLOGIE

HTML5, CSS3, PHP, CMS, Javascript, jQuery

Porozmawiaj z nami!