logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Drukarnia internetowa, druk offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, torby papierowe, katalogi. Specjalizujemy się w produkcji katalogów szytych oraz klejonych, gwarantujemy druk w najniższych cenach zachowując najwyższą jakość. Tworzymy strony internetowe, profesjonalne sklepy www, pozycjonowanie i późniejszą promocję oraz wsparcie marketingowe. Jako agencja Full Service posiadamy własne studio graficzne, zaplecze produkcyjne oraz wykwalifikowanych programistów.

Kosmetyki do solarium – MALIBU

Zobacz sklep internetowy

Sklep internetowy – Malibu Tanning Shop

Dla naszego stałego Klienta wykonaliśmy sklep internetowy oferujący kosmetyki do solarium. Sklep internetowy jest w pełni responsywny, automatycznie dostosowuje wielkość strony do urządzenia. Ułatwia to użytkownikom poruszanie się po rozbudowanym sklepie. Malibu Tanning Shop to jedyny taki sklep z tak rozbudowaną ofertą, w ofercie wiele najlepszych marek i producentów kosmetyków do solarium.

Zamówienia są w pełni zautomatyzowane i bezobsługowe, wdrożyliśmy szybkie płatności online Przelewy24, Klient na każdym etapie zamówienia jest informowany SMSem, w przypadku wysyłki towaru kurierem automatycznie są drukowane listy przewozowe. Zadowoleni Klienci szybko zaczęli komentować i oceniać zakupione produkty, co zwiększa zaufanie sklepu na rynku. Opinię o produkcie może napisać tylko użytkownik który zakupił dany produkt, wyklucza to nieuczciwą konkurencję.

W sklepie aktualnie jest ponad 500 produktów, w aktywnej sprzedaży już 200 i wciąż powiększają się stany magazynowe.

Porozmawiaj z nami!