logo

Agencja Graficzno-Reklamowa
Drukarnia "Trójwizja" Piotr Białaszewski
ul. Cyprysowa 1a
81-521 Gdynia

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 16:30

BIURO:
tel.: +48 533-338-007
e-mail: biuro@trojwizja.pl

Blog

Oferta drukarni

Nasza drukarnia offsetowa Trójwizja może pochwalić się dużym doświadczeniem i uznaniem wśród dotychczasowych klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług poligraficznych. Wykonujemy wszystkie prace terminowo i rzetelnie. Możesz zadzwonić lub wysłać e-maila ze swoją propozycją, a my na pewno odpowiemy na każde pytanie.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania, tani druk i szybką realizację. Zobacz naszą pełną ofertę na stronie internetowej (cennik druku), gdzie opisujemy wszystkie szczegóły. My możemy jedynie zapewnić naszego klienta o indywidualne podejście do tematu. Każdy druk przygotujemy w sposób bardzo precyzyjny tak aby klient po wykonaniu zlecenia był zadowolony.

Nie jest dla nas problemem wydruk wielkoformatowy, który jest coraz częściej spotykany na każdym kroku w miastach, na autobusach, samochodach czy bilbordach. Posiadamy własne maszyny do druku wielkoformatowego, wysokojakościowe druki wykonujemy na maszynie Roland w jakości 1440dpi. Nasze możliwości są bardzo duże, dlatego tym bardziej zachęcam do skorzystania z naszych usług. Oferta składa się z wyboru dowolnego formatu druku i dowolnej technologii drukarskiej.

Porozmawiaj z nami!